Zdravé krmivo pre psov

Váš pes má bližšie k prírode, ako si myslíte!

Vážený milovník psov,

Rasová rozmanitosť je obrovská a pestrá, napriek tomu však majú zástupcovia všetkých plemien stále jedno spoločné s ich spoločnými predkami, konkrétne látkovú premenu. U našich psov funguje už od prehistorických čias stále rovnako.

V prírode jedia všetky voľne žijúce psovité šelmy, od najmenších po najväčšie, od najmladších po najstaršie, podľa svojich (energetických) potrieb z jednej a tej istej zásobárne potravín. Na tejto skutočnosti, na našom princípe: „psi majú prednosť“, je založená filozofia firmy Farm Food – jeden druh potravy vhodný pre všetky psy. Pre naše psy, ako aj pre ľudí a iné dlhoveké zvieratá totiž platí, že v rôznych fázach života potrebujú jesť iba viac alebo menej, ale nie inak. Zloženie a kvalita krmiva Farm Food zabezpečí v tomto ohľade optimálnu biologickú rovnováhu.

Neustále nám prichádzajú správy od majiteľov, chovateľov, trénerov a inštruktorov, psích kaderníkov, veterinárov a veterinárnych homeopatov o pozitívnom, a v prípade potreby aj liečivom, vplyve krmiva Farm Food na psov: od hlavy až po päty, od nosa až po chvost, zvnútra aj zvonku.

Aj my sami si uvedomujeme, že niet lepších vyslancov našej filozofie, ako sú samotné psy! Dôkaz povie viac ako tisíc slov, a preto vás pozývame na „skúšku správnosti“: Nechajte svojho psa či psov, aby vás presvedčili o kvalite krmiva Farm Food.

S priateľským pozdravom, v mene tímu Farm Food,

Gerrit de Weerd

Záruka kvality Farm Food:

Kvalita je viac než len dobrý výrobok!

Farm Food znamená:

Vysoké kvalitatívne normy a prísna kontrola kvality.
Výsledkom je výrobok čistej a pravej kvality.

Používame len prírodné zložky, ktoré sú
vhodné na ľudskú spotrebu.

Naše výrobky neobsahujú umelé arómy, farbivá ani príchute.
Nepoužívame umelé zahusťovadlá, umelé konzervačné látky
ani chemické antioxidanty.

Farm Food: prírodné a pravé krmivo pre psy už od roku 1982.