Farm Food Mlieko šteňa

Farm Food No.1 vyvinuté pre také šteňatá a mačiatka, ktoré nie sú schopné piť materské mlieko alebo majú prístup iba k malému množstvu materského mlieka. Farm Food No.1 nahrádza alebo dopĺňa materské mlieko. Okrem toho toto mlieko je vhodné aj pre iné drobné cicavce.

Aj v prípade ošetrovania, ochorenia alebo zotavenia malého zvieratá môže byť cenným doplnkom.

Mlieko pre šteňatá a mačiatka založené na báze kozieho mlieka

Náhradné mlieko pre šteňatá, mačiatka a iné drobné cicavce

Farm Food No.1 vyvinuté pre také šteňatá a mačiatka, ktoré nie sú schopné piť materské mlieko alebo majú prístup iba k malému množstvu materského mlieka. Farm Food No.1 nahrádza alebo dopĺňa materské mlieko. Okrem toho toto mlieko je vhodné aj pre iné drobné cicavce. Aj v prípade ošetrovania, ochorenia alebo zotavenia malého zvieratá môže byť cenným doplnkom.

Kompletná náhrada mlieka založená na plnotučnom kozom mlieku

Farm Food No.1 je kompletná mliečna výživa pre novonarodené šteňatá, mačiatka a iné drobné cicavce. Jej zmyslom je nahradiť a doplniť materské mlieko od narodenia až do konca doby dojčenia. Farm Food č.1 je založené na plnotučnom prášku z kozieho mlieka. Voľba pre plnotučný sušený prášok z kozieho mlieka bola zvolená preto, lebo zloženie kozieho mlieka je oveľa  prirodzenejšie, ako zloženie kravského mlieka. Je ľahko stráviteľné a čo sa týka štruktúry aminokyselín a mastných kyselín, je viac podobné materskému mlieku, než kravské mlieko.

Prečo je Farm Food No.1 odlišné od ostaných?

Na rozdiel od iných druhov mliečnych doplnkov pre šteňatá a mačiatka Farm Food No. 1 je založený na plnotučnom sušenom kozom mlieku namiesto odtučneného sušeného prášku kravského mlieka. Farm Food No.1 je tiež doplnené o rôzne dôležité zložky tak, že tie tvoria perfektné a kompletné mlieko pre šteňatá a mačiatka.

Plnotučné kozie mlieko

Rozhodli sme sa pre plnotučné kozie mlieko, pretože kozie mlieko má prirodzene lepšie zloženie pre šteňatá, mačiatka a ostatné drobné cicavce v porovnaní s kravským mliekom. Kozie mlieko je lepšie stráviteľné v porovnaní s kravským mliekom, má omnoho lepšie stimulačné účinky pre črevá a vzorka aminokyselín a mastných kyselín v štruktúre je takmer podobná materskému mlieku.

  • Plnotučné kozie mlieko, ktoré používame, nie je odtučnené, preto tuk vo Farm Food No. 1 je veľmi ľahko stráviteľný tuk z kozieho mlieka.
  • Bielkovina v kozom mlieku oproti bielkovine v kravskom mlieku má jemnejšiu štruktúru, teda bielkovina vo Farm Food No.1 je tiež stráviteľnejšia.
  • Kozie mlieko obsahuje niekoľko (čiastočne ešte neznáme) stimulujúce a ochranné prísady pre črevá.
  • Používame výhradne prírodné zložky, ktoré sú vhodné na ľudskú spotrebu.

Vďaka tomu všetkému Farm Food No.1 je okrem iného veľmi jemné pre ešte nedostatočne vyvinutý (nezrelý) tráviaci systém šteniat, mačiat a ďalších novorodených drobných cicavcov. To je tiež dôvod, prečo Farm Food No.1  je ideálne pre stimuláciu črevnej flóry, ak sú (trocha) staršie.

Testovaný ako najlepší!

Čoraz viac Farm Food No.1 používajú chovatelia, útulky, zoologické záhrady a aylové domy pre malé cicavce. Počas testovacej fázy Farm Food No.1 funguje najlepšie pre každého (v porovnaní s ostatnými prípravkami). Farm Food No.1 sa tiež s veľkým úspechom používa v zoologických záhradách a útulkoch po celej Európe ako doplnkové krmivo pre choré a zotavujúce sa zvieratá.

Farm Food No.1 bez umelých prísad!

Plnotučné kozie mlieko pre Farm Food No.1 sušíme rozprašovaním. To je dôvodom toho, že Farm Food No.1 je po celú dobu “bľačajúco čerstvé”. Pri sušení sa z kozieho mlieka stiahne tekutina a vytvára sa jemný prášok. Prostredníctvom tohto procesu sa môže zaručiť dlhá konzervačná doba najmenej na 2 roky bez konzervačných látok.

Ostatné drobné cicavce

Farm Food No.1 bola pôvodne vyvinutá pre šteňatá a mačiatka, ale v priebehu niekoľko rokov sa ukázalo, že naše mlieko pre šteňa je tiež vhodné najmä pre ďalšie drobné cicavce, ako napríklad jež, králik, zajac, potkan, myš, činčila, žriebä, alpaka, jeleň, sob, tuleň, netopier, veverička a koza. (Tento zoznam by sme mohli pokračovať donekonečna, a týka sa každého drobného cicavca, ktorý potrebuje materské mlieko).

Odporúčaná denná dávka

Nižšie vidíte množstvo krmiva, ktoré odporúčame pre vek a hmotnosť vášho psa na základe 4 kŕmení. Krmivo stačí odmerať odhadom. Avšak neodchyľujte sa od tohto množstva viac ako 25%.

gramov
gramov
Slovenčina
Váš prehliadač už nie je v tomto čase!

Aktualizujte svoj prehliadač, aby ste si mohli vychutnať túto webovú stránku (a mnoho ďalších)Aktualizovať teraz!

×