Farm Food Antlers

Prírodná “zubná kefka” pre psov vyrobená z jeleních parohov:

100% čistý, udržateľný a skutočne prírodný produkt. Žiadne prísady, neodolateľný, zdravý a bohatý na minerály, aby zuby vašich psov boli čisté, zdravé a silné.

 

Prečo Farm Food Antlers® / Parohy®?

Psy majú prirodzene silnú potrebu žuť niečo. Robia to preto, lebo je to jediný spôsob, ako udržať zuby čisté prirodzeným spôsobom. V prírode vlci a ďalšie psovité zvieratá po jedle, žujú kožu a kosti svojej koristi.

Tiež počas žuvania v       mozgu sú vyrábané endorfíny. Tieto endorfíny zabezpečujú pocit pokoja, ktorý uvoľňuje vášho psa.

U našich domácich psov “kosť a koža koristi” sú najlepšie nahradené čistými Farm Food produktmi na žuvanie ako Antlers® / Parohy® alebo Rawhide® / Surová koža ®.

Čo sú Farm Food Antlers® / Parohy®?

Farm Food Antlers® / Parohy® sú parohy od samca jeleňa. Každú jar po párení stratia, zhadzujú svoje parohy, ktoré potom začnú znova rásť. Naše parohy sú pozbierané v       európskych lesoch a po kontrole kvality sú vyleštené a nakrájané. Farm Food Antlers® / Parohy® sú čisto prírodné produkty, preto môžu mať mierne zemitú vôňu a       líšia sa vo farbe, hmotnosti, tvare a       hrúbke.

Farm Food Antlers® / Parohy® a váš pes.

Farm Food Antlers® / Parohy® majú krásnu prírodnú vôňu, ktorá apeluje na psy. Farm Food Antlers® / Parohy® sú pevné a tvrdé. Žuvanie je peknou prirodzenou činnosťou pre vášho psa. Žuvanie vytvára “brúsny efekt” medzi zubami vášho psa a kosťou a       spôsobuje odstránenie zubného povlaku. Popri žuvaní a       brúsení sa uvoľní chutná dreň, čo je samo o sebe chutné liečenie!

Naše Farm Food Antlers® / Parohy® sú tiež skvelé pre mladých psov, ktorým zúbky prerezávajú, pretože vydržia ich dlhšie žuť ako iné produkty. Farm Food Antlers® / Parohy® sú vhodné aj pre psy s alergiami alebo citlivejším trávením, a dokonca aj pre psy, ktoré majú nadváhu, pretože žuvanie parohov vyžaduje veľa energie a znižuje chuť do jedlu.

Farm Food Antlers® / Parohy®? To je dôvod, prečo!

Pes, ktorý pravidelne žuje Farm Food Antlers® / Parohy® až od skorého raného veku, odmení vás tým, že bude pre vás spokojným spoločníkom so sviežim dychom zo zdravých úst. (Ak je pes starší a       má vytvorený zubný kameň, budete ho musieť najprv odstrániť, aby Ste dosiahli podobný očakávaný efekt).

Pomocou Farm Food Antlers® / Parohy® zabezpečujete čisté zuby pre vášho psa a teda schopnosť zabrániť vzniku zubného kameňa. Alebo: “Predísť je lepšie ako liečiť.”

Dôležité:

Farm Food Antlers® / Parohy® sú na predaj v rôznych veľkostiach, v       kvalitných obchodoch pre       domáce maznáčik, vo veterinárnych klinikách a salónoch. Uistite sa, že veľkosť, ktorú si kúpite zodpovedá veľkosti a sile hryzu vášho psa. Pri žuvaní pozorne sleduje svojho psa a odstráňte všetky malé zvyšky.

V prípade, že váš pes už nemá záujem o Antlers® / Parohy®, ponorte prosím výrobok na noc do vody alebo ľahko očistite.

Analytické zložky:

• Dustkaté látky: 37% • Oleje a tuky: 0,1% • Vláknina: 2% • Popol: 55% • Vlhkosť: 9% • Vápnik (Ca): 21% • Fosfor (P): 8% • Železa (Fe): 195 mg/kg • Horčík (Mg): 5240 mg/kg


[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Kosť Farm Food „Original“ Antlers je vyrobená z parožia jeleňa lesného. Keďže pes sa musí prepracovať k chutnému špiku, toto krmivo je skutočnou výzvou aj pre tých najsilnejších a najlačnejších hryzošov. Práve preto je Original Antler veľmi trvácna žuvacia kosť.

Táto kosť Antler sa odporúča pre psy so silnými čeľusťami.

[/column]

 

[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Kosť Farm Food „Easy“ Antlers je rezaná pozdĺžne, takže špik je okamžite prístupný. Pes má priamy prístup k špiku a   môže si zvyknúť na chuť a princíp jelenieho parožia.

Je ideálna pre šteňatá, staršie psy a menšie či prieberčivé psy, ktoré nie sú zvyknuté na hryzenie jeleních parohov.

[/column]

 

[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Kosť Farm Food „Fallow“ Antlers je vyrobená z parožia daniela škvrnitého. Pripomína losie parohy, pretože je ploskejšia a tenšia než kosti Original Antlers. Kosti Fallow Antlers tvorí relatívne veľká plocha, a pes ich tak dokáže lepšie uchytiť. Sú preto veľmi vhodné pre starších alebo menej aktívnych hryzošov. V porovnaní s kosťami Original a Easy majú kosti Fallow Antlers inú chuť.

Sú mäkšie, takže sú ideálne pre mladšie psy, ako aj pre psy, ktoré majú ťažkosti s ostatnými kosťami Antlers.

[/column]