Farm Food Fresh Menu

fixed - Farm-Food-Fresh-Menu-100h.png

Farm Food Fresh Menu:

prírodné, zdravé a chutné čerstvé mäso, komplexné jedlo pre vášho psa.

Komplexné menu s jemne pareným čerstvým mäsom pre všetky psy, od šteňaťa až po staršieho psa. Živočíšne zložky vo Farm Food Fresh Menu pochádzajú zo zvierat z EÚ schválených na ľudskú spotrebu. Farm Food Fresh Menu je z hovädzieho mäsa a neobsahuje kurčatá ani inú hydinu. Základom Farm Food Fresh Menu je čisté hovädzie mäso, hovädzie držky a hovädzie srdcia doplnené olejom zo škótskeho lososa, minerálmi, prírodnými vitamínmi a stopovými prvkami. Farm Food Fresh Menu neobsahuje kosti, takže je zaručený kontrolovaný pomer vápnika a fosforu.

Vo Farm Food Fresh Menu sa používajú len čisté a prírodné zložky. Neobsahuje umelé prídavné látky, ako napríklad chemické antioxidanty, konzervačné látky, spojivá, farbivá, arómy ani príchute. Farm Food Fresh Menu je 100 % prírodné.

Farm Food Fresh Menu neobsahuje lepok. Ide o dobrý zdroj prírodných prebiotík zaručujúcich zdravú a stabilnú flóru čriev. Farm Food Fresh Menu je pre psa veľmi chutné a optimálne pre jeho trávenie. Farm Food Fresh Menu je mimoriadne dobré v kombinácii s krmivom pre psy lisovaným za studena Farm Food HE.

K dispozícii sú dva druhy krmiva Farm Food Fresh Menu: kompletné krmivo s hovädzím mäsom a kompletné krmivo s držkami a srdcami.

Vybrať si môžete z rôznych balení:

škatuľa – 6 x 300-gramové vrecko,
samostatné 300-gramové vrecko,
škatuľa – 16 x 125-gramové vrecko,
samostatné 125-gramové vrecko.

Complete, zacht gestoomde vers-vleesvoeding voor alle honden van pup tot senior.

Farm Food Fresh Menu je kompletné krmivo.

Krmivo Farm Food Fresh Menu je preto nepochybne mimoriadne vhodné ako každodenné krmivo pre vášho psa bez ohľadu na jeho vek alebo plemeno. Obsahuje totiž všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Nemusíte používať žiadne výživové doplnky.

Vhodné pre všetky vývojové štádiá ako každodenné alebo doplnkové krmivo.

Ako už sme spomínali, kompletné krmivo s držkami a srdcami a kompletné krmivo s hovädzím mäsom Farm Food Fresh Menu sú nepochybne mimoriadne vhodné ako každodenné krmivo pre vášho psa bez ohľadu na jeho vek alebo plemeno. Obsahuje totiž všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Dajú sa použiť aj ako zmes s naším kompletným za studena lisovaným krmivom pre psy Farm Food HE.

Krmivo Farm Food Fresh Menu sa však nesmie miešať s extrudovanými alebo pečenými granulami, pretože ich stráviteľnosť je odlišná. Dočasne by sa preto mohla u psa vyskytnúť riedka stolica.

Vedeli ste, že:
Obsah vlhkosti v krmive Farm Food Fresh Menu je rovnaký ako obsah vlhkosti v čerstvej hovädzine? Váš pes má tak zabezpečenú dostatočnú vlhkosť, dokonca aj vtedy, keď jedlo pozostáva len z krmiva Farm Food Fresh Menu.

Vedeli ste, že:
Farm Food Fresh Menu je veľmi chutné a ideálne pre: prieberčivé psy, kotné a dojčiace samice, choré či zotavujúce sa psy?

Farm-Food-Fresh-Menu - jack-russel-terrier.jpg

Vedeli ste, že:
Farm Food Fresh Menu obsahuje jemne parené čerstvé mäso, ktoré si lepšie uchováva vitamíny a ďalšie dôležité výživové látky?

Farm-Food-Fresh-Menu - Stomer-Met-VleesFarm Food Fresh Menu:

prírodné, zdravé a chutné čerstvé mäso, komplexné jedlo pre vášho psa.

óók...
voor de lastige eter

Heerlijke en complete vers vlees maaltijd

complete voeding voor honden

All-Life-Stage

Vitaminen & mineralen, 
meer dan 99% dierlijke eiwitten
en andere benodigde voedingsstoffen

 en een gezonde darmflora

Prebiotica:
ondersteunt een optimale darmwerking

Meer dan 60% pens,
hart en rundvlees

Puur natuur:
Geen chemische geur
kleur –of smaakstoffen
conserveringsmiddelen
of antioxidanten

Geen vriezer
nodig

om te bewaren

Ideaal

voor op vakantie

of een dagje weg

Ideaal
om te mengen mét Farm Food HE

Hoog energie gehalte.
Dus weinig nodig

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email