Farm Food Antlers

Prírodná „zubná kefka“ pre psov vyrobená z jeleních parohov:

100% čistý, udržateľný a skutočne prírodný produkt. Žiadne prísady, neodolateľný, zdravý a bohatý na minerály, aby zuby vašich psov boli čisté, zdravé a silné.

 

Prečo Farm Food Antlers® / Parohy®?

Psy majú prirodzene silnú potrebu žuť niečo. Robia to preto, lebo je to jediný spôsob, ako udržať zuby čisté prirodzeným spôsobom. V prírode vlci a ďalšie psovité zvieratá po jedle, žujú kožu a kosti svojej koristi.

Tiež počas žuvania v       mozgu sú vyrábané endorfíny. Tieto endorfíny zabezpečujú pocit pokoja, ktorý uvoľňuje vášho psa.

U našich domácich psov „kosť a koža koristi“ sú najlepšie nahradené čistými Farm Food produktmi na žuvanie ako Antlers® / Parohy® alebo Rawhide® / Surová koža ®.

Čo sú Farm Food Antlers® / Parohy®?

Farm Food Antlers® / Parohy® sú parohy od samca jeleňa. Každú jar po párení stratia, zhadzujú svoje parohy, ktoré potom začnú znova rásť. Naše parohy sú pozbierané v       európskych lesoch a po kontrole kvality sú vyleštené a nakrájané. Farm Food Antlers® / Parohy® sú čisto prírodné produkty, preto môžu mať mierne zemitú vôňu a       líšia sa vo farbe, hmotnosti, tvare a       hrúbke.

Farm Food Antlers® / Parohy® a váš pes.

Farm Food Antlers® / Parohy® majú krásnu prírodnú vôňu, ktorá apeluje na psy. Farm Food Antlers® / Parohy® sú pevné a tvrdé. Žuvanie je peknou prirodzenou činnosťou pre vášho psa. Žuvanie vytvára „brúsny efekt“ medzi zubami vášho psa a kosťou a       spôsobuje odstránenie zubného povlaku. Popri žuvaní a       brúsení sa uvoľní chutná dreň, čo je samo o sebe chutné liečenie!

Naše Farm Food Antlers® / Parohy® sú tiež skvelé pre mladých psov, ktorým zúbky prerezávajú, pretože vydržia ich dlhšie žuť ako iné produkty. Farm Food Antlers® / Parohy® sú vhodné aj pre psy s alergiami alebo citlivejším trávením, a dokonca aj pre psy, ktoré majú nadváhu, pretože žuvanie parohov vyžaduje veľa energie a znižuje chuť do jedlu.

Farm Food Antlers® / Parohy®? To je dôvod, prečo!

Pes, ktorý pravidelne žuje Farm Food Antlers® / Parohy® až od skorého raného veku, odmení vás tým, že bude pre vás spokojným spoločníkom so sviežim dychom zo zdravých úst. (Ak je pes starší a       má vytvorený zubný kameň, budete ho musieť najprv odstrániť, aby Ste dosiahli podobný očakávaný efekt).

Pomocou Farm Food Antlers® / Parohy® zabezpečujete čisté zuby pre vášho psa a teda schopnosť zabrániť vzniku zubného kameňa. Alebo: „Predísť je lepšie ako liečiť.“

Dôležité:

Farm Food Antlers® / Parohy® sú na predaj v rôznych veľkostiach, v       kvalitných obchodoch pre       domáce maznáčik, vo veterinárnych klinikách a salónoch. Uistite sa, že veľkosť, ktorú si kúpite zodpovedá veľkosti a sile hryzu vášho psa. Pri žuvaní pozorne sleduje svojho psa a odstráňte všetky malé zvyšky.

V prípade, že váš pes už nemá záujem o Antlers® / Parohy®, ponorte prosím výrobok na noc do vody alebo ľahko očistite.

Analytické zložky:

• Dustkaté látky: 37% • Oleje a tuky: 0,1% • Vláknina: 2% • Popol: 55% • Vlhkosť: 9% • Vápnik (Ca): 21% • Fosfor (P): 8% • Železa (Fe): 195 mg/kg • Horčík (Mg): 5240 mg/kg


Kosť Farm Food „Original“ Antlers je vyrobená z parožia jeleňa lesného. Keďže pes sa musí prepracovať k chutnému špiku, toto krmivo je skutočnou výzvou aj pre tých najsilnejších a najlačnejších hryzošov. Práve preto je Original Antler veľmi trvácna žuvacia kosť.

Táto kosť Antler sa odporúča pre psy so silnými čeľusťami.

 

Kosť Farm Food „Easy“ Antlers je rezaná pozdĺžne, takže špik je okamžite prístupný. Pes má priamy prístup k špiku a   môže si zvyknúť na chuť a princíp jelenieho parožia.

Je ideálna pre šteňatá, staršie psy a menšie či prieberčivé psy, ktoré nie sú zvyknuté na hryzenie jeleních parohov.

 

Kosť Farm Food „Fallow“ Antlers je vyrobená z parožia daniela škvrnitého. Pripomína losie parohy, pretože je ploskejšia a tenšia než kosti Original Antlers. Kosti Fallow Antlers tvorí relatívne veľká plocha, a pes ich tak dokáže lepšie uchytiť. Sú preto veľmi vhodné pre starších alebo menej aktívnych hryzošov. V porovnaní s kosťami Original a Easy majú kosti Fallow Antlers inú chuť.

Sú mäkšie, takže sú ideálne pre mladšie psy, ako aj pre psy, ktoré majú ťažkosti s ostatnými kosťami Antlers.

 

Print Friendly, PDF & Email